Edvardas Kubilius

Balandžio 23 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete organizuota konferencija „Green Inc”. Jos tema - įmonių socialinė atsakomybė. Apie savo įmonės socialinę atsakomybę ir ne tik kalbėjo ir „RIMI Lietuva” atstovė spaudai Rasa Juodkienė.

Tikslas - nustatyti kilmės šalį

R. Juodkienė savo pranešimo metu kalbėjo apie projektą „Landscape”, į Lietuvą atkeliavusį iš Švedijos. Projekto tikslas - nustatyti prekės kilmės šalį. Kad tai padaryti svarbu, moteris argumentavo remdamasi faktais.
Ji pasakojo, kad prieš porą metų „RIMI” prekybos centruose buvo pardavinėjamos kėdės, atgabentos iš Kinijos. Tik po kiek laiko, bendrovės atstovams nuvykus į Kiniją, sužinota, kad tas kėdes gamino nelegaliai dirbę mažamečiai, uždaryti po žeme. Po šio incidento „RIMI” su tiekėju iškart nutraukė sutartį.
R. Juodkienė taip pat paminėjo ypač aktualią maisto produktų, kurių sudėtyje yra genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) problemą. „RIMI” genetiškai modifikuotus produktus žymėjo atskiru lipduku tol, kol tiekėjai nepradėjo protestuoti ir išvis ant savo gaminių nebeskelbti jų sudėties „Užtat genetiškai modifikuotų produktų pirkimas gerokai nukrito”, - šypsojosi atstovė spaudai.

Įdarbinti neįgalieji

R. Juodkienė, kalbėdama apie „RIMI” nuopelnus, džiaugėsi, kad prieš dvejus metus imtasi įdarbinti neįgaliuosius. Pasak pranešėjos, tai bendrovei kainavo labai daug, tačiau jai labiau rūpi žmonių laimė. „RIMI” prekybos centruose buvo įrengtos neįgaliesiems pritaikytos kasos. Kadangi labai daug dirbo kurčenybių, visuomenė užsipuolė bendrovę neva ši tyčiojasi iš pirkėjų gaišindama juos priversdama bendrauti su žmonėmis, nemokančiais kalbėti.
Tačiau „RIMI” nepaisė protestų ir leido neįgaliesiems toliau dirbti. R. Juodkienė sakė, kad kurčnebyliai jau išmoko leisti girdintiems žmonėms suprantamus garsus, o girdintieji pramoko gestų kalbos, todėl problemų dėl susišnekėjimo nebeliko.

Patiko (0)

Rodyk draugams